Moje práce

Na čem dělám a co mě baví.

Tady je bude výběr posledních, mnou realizovaných projektů. Pokud vás zajímají další nebo chcete vědět víc podrobností, napište mi.

V4 Digital parliamentary library

V4 Digital parliamentary library

HTML, CSS, JS / Responzivní design

Pro studio Greendot (navržení webu, design a kompletní realizace) jsem vytvořil šablony pro nově redesignový portál parlamentní knihovny Visegrádské skupiny. Kromě obsahové části se web tvořil zbrusu nový. Mou osobní ambicí bylo vytvořit dobře organizovaný kód s důrazem na komponentovou strukturu.

Skupina Hm...

Hm...

HTML, CSS, JS / Responzivní design / Animace

Ve spolupráci s Tomášem a Annou jsme vytvořili minimalistický interaktivní web pro pražskou hudební skupinu. Rozhodli jsme se na webu vytvořit sekci, kde si můžou fanoušci pustit audio kanál jednotlivých členů kapely.

Objektor Architekti

Objektor

HTML, CSS / Responzivní design

Ve spolupráci s Petrou Roubalovou a Maťejem Hanauerem ze studia DIP (grafika) jsme pro OBJEKTOR vytvořili co do počtu komponent jednoduchý web, který byl určen pro prezentaci prací tohoto architektonického studia. Velkou výzvou pro mě bylo vytvořit responzivnitu tak, aby se web správně a v dobrých poměrech vykresloval na všech možných zařízeních a rozlišeních.